Vítejte,
můžete se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatujete si heslo?

Návod na vložení fotografií do fotogalerie
(1 shlédnutí) (1) host
DolůStránka: 1
Téma: Návod na vložení fotografií do fotogalerie
Návod na vložení fotografií do fotogalerie Před 8 rok, 7 měsíce  
Pro založení alb a vložení fotografií se musíte zaregistrovat. Každý uživatel si může založit pět alb a vložit pětset fotografií.

Vstupte do fotogalerie, klikněte na text "Panel ovládání", zobrazí se Vám tlačítko "Kategorie". Klikněte na něj a potom znovu na tlačítko "Nová kategorie". Zde zadáte název, můžete i popis, nezapomeňte změnit "Zveřejněno-ne" na "Zveřejněno-ano" a klikněte na "uložit". Potom klikněte na tlačítko "zpět do Moje galerie". Teď už se ukazuje i tlačítko "Nový obrázek", klikněte na něj, zadejte název fotografií a vyberte z počítače Vaše fotografie, potom klikněte na "Nahrát". Najednou lze nahrát sedm fotografií. Pro nahrání většího množství obrázku musíte volbu "Nový obrázek" opakovat.

Teď už se Vaše fotografie budou zobrazovat ve fotogalerii. Další fotografie můžete do alba kdykoliv přidat a stejně tak si můžete založit novou kategorii (album).

Pokud se někomu nedaří fotografie vložit, zašlete je na e-mail kody@strojevlese.cz.
admin
Administrator
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Stroje v lese Narozeniny: 07/10
Poslední úprava: 05/10/2009 18:48 Provedl: admin.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.

Re: Návod na vložení fotografií do fotogalerie Před 2 rok, 4 měsíce  
Zdravím.chtěla bych se optat,proč mi nejdou načíst uložené tabulky,nebo se načtou nesprávně.Děkuji
mirajirsa7010
Začátečník
graphgraph

Re: Návod na vložení fotografií do fotogalerie Před 2 rok, 4 měsíce  
<strong>mirajirsa7010 napsal:</strong>
Zdravím.chtěla bych se optat,proč mi nejdou načíst uložené tabulky,nebo se načtou nesprávně.Děkuji
Dobrý den, můžete mi na email kody(zavináč)strojevlese.cz zaslat číslo uložených tabulek?
admin
Administrator
graphgraph
Pohlaví: Muž Stroje v lese Narozeniny: 07/10

NahoruStránka: 1