Lesní technika SLKT ZTS LKT 82

LKT 82

Lesní kolový traktor LKT 82 je představitelem modernizace v oblasti ergonomie a výkonu lesního stroje zaměřeného na využití pokrokových technologií těžby a přibližování dřevní hmoty.
Je postaven na podvozku typové řady LKT 81 a nástavbu tvoří radlice, sklopný štít, naviják a na přání i hydraulická ruka podle výběru.
Všechny ovladače jsou elektricky (elektro-hydraulicky) ovládané, otočné pracoviště umožňuje flexibilní práci a jízdu se strojem.
Vysoký výkon motoru, bezpečnostní kabina s nízkou hladinou hluku, servořízení s nouzovým ovládaním stroje, automatika pojazdu s inch-ovládáním, pneumatiky se zvýšenou nosností a průchodností v těžkém terénu jsou zárukou vysoké užitkovosti a komfortní obsluhy tohoto stroje.
Na objednávku je možné dodat stroj i s nadstandardním vybavením, jako je například: termostart, klimatizace, zadní tříbodový závěs s plovoucí polohou a vývodovou hřídelí, závěs pro přívěs, široké pneumatiky, svěrný oplen na zadní štít, světelná rampa, lanovkový systém nástavby na zadní štít, kácecí hlavice pro kácení stromů do průměru 25-40 cm, dálkové ovládání stroje a další.

 

060816

MOTOR
Výrobce CUMMINS
Typ B3.9-C125
Výkon 93 kW pri 2200 ot./min
Kroutící moment 506 Nm pri 1300 ot./min
HMOTNOST
Celková 9 230 kg
DALŠÍ PARAMETRY
Transmise Hydrostatický pohon
Nápravy Dana 176
Hydraulické čerpadlo (výkon) 130 l/min
Nástavba radlice, štít, naviják, hydr. ruka s drapákem
Naviják 2 x 80 kN
Hydraulická ruka Loglift F81, zdvih.moment 93 kNm, dosah 5,6 m
Dálkové ovládání motor, pojezd, nástavba
Komentáře (0)Add Comment

Napiš komentář
Musíš se přihlásit, abys mohl přidat komentář. Zaregistruj se pokud ještě nemáš účet.

busy