Lesní technika SLKT ZTS LKT 50

LKT 50

Lesní kolový traktor LKT 50 je speciální samochodný stroj postavený na zlamovacím rámu s axiálním kloubem, což je dostatečnou zárukou dobrého kopírování terénu hnacími koly. Svojí konstrukcí je určen zejména do probírkových a předmýtních těžeb.
Ve stroji je jako pohonná jednotka zabudován 4-válcový dieselový motor Perkins splňující emisní normu E-2. Samozřejmostí je možnost použití bionáplní.

Hydrostatický pohon, který vychází z LKT 82, se vyznačuje vysokým výkonem a jednoduchou obsluhou. Kroutící moment je přenášen přes dvoustupňovou elektrohydraulicky řazenou rozvodovku na kardany a dále na osové nápravy se samostatnými uzávěrkami diferenciálů.
Nástavba stroje je sestavena z elektrohydraulicky ovládaných prvků: radlice, sklopného štítu a dvoububnového navijáku. Možnost montáže předního a zadního tříbodového závěsu s vývodovým hřídelem umožňuje jeho kombinované použití.
Na přání je možné doobjednat i další prvky výbavy: startovací zařízení, klimatizaci, protismykové řetězy, závěs pro přívěs, široké (nízkotlaké) pneumatiky, bezpečnostní skla, světelná rampa, naklápění radlice, sférické kladky, stavebnicový lanovkový systém, dálkové ovládání nástavby a pojezdu a jiné.

 

0106_0207

MOTOR
Výrobce PERKINS
Typ 1104 C - 44
Počet válců 4
Výkon 54 kW pri 2200 ot./min
Kroutící moment 294 Nm pri 1400 ot./min
HMOTNOST
Celková 5 100 kg
DALŠÍ PARAMETRY
Transmise hydrostatický pohon
Nápravy osové 10 NN
Hydraulické čerpadlo (výkon) 130 lit./min.
Nástavba radlice, štít, naviják
Naviják 2 x 40 kN
Dálkové ovládání motor, pojezd, nástavba
Komentáře (0)Add Comment

Napiš komentář
Musíš se přihlásit, abys mohl přidat komentář. Zaregistruj se pokud ještě nemáš účet.

busy