Lesní technika Motorové pily Stihl Stihl MS 460

Stihl MS 460

Vysoce výkonná pila pro extrémní zatížení, vybavena nejmodernější technikou umožňující plně profesionální činnost při těžbě a zpracování dřeva.

 

 

Zdvihový objem 76,5 cm3
Výkon 4,4 / 6,0 kW / k
Hmotnost 6,5 kg
Pilový řetěz Oilomatic 3/8" Rapid Micro
Lišta Rollomatic s vodícím kolečkem 40 cm

 

 

Komentáře (3)Add Comment
...
napsal Koutva, únor 21, 2010
Ahoj všeci,
tuto pilu mimo jiné mám, jsem s ní hodně spokojen, je to třetí Stihl, kterou mám(mám zkušenosti i s ostatníma -Hus 372 XP a Jons) a kdyby tady byly ke stažení i katalogy nd ke Stihl - kám, byl bych rád. Nemám s nima problémy, ale kdyby se něco objevilo, bylo by fajn, kdybych mněl kat. nd.
Čau všem Koutva
...
napsal Karel, únor 27, 2010
Zdravím,chci se Vás zeptat co s ní řežete? Uvažuju o koupi silnější pily na těžbu převážně mýtných smrků a uvažuju o 460,ale odrazuje mě ta váha. Je hodně težká při odvětvování?
...
napsal Koutva, březen 01, 2010
460 ka je pro těžbu u nás asi největší potřebná pila, s ní už není strom, který bych neuřezal a můžete na ni dát už i metrový list. Svou silou má výkonovou rezervu a není vyhoněná otáčkama jako jiné pily, ale na lehčí práce - jako kácení menších stromů a odvětvování stačí podstatně slabší pila. Na většinu práce bych si troufnul i 361, hodně jsem udělal i 390 kou, která mi padla do ruky, ikdyž není profi model. Teď mám na lehkou práci 260 ku a na tvrdou 460 a dlouho nebudu mněnit.
Koutva

Napiš komentář
Musíš se přihlásit, abys mohl přidat komentář. Zaregistruj se pokud ještě nemáš účet.

busy