Objednání tabulek

Vážení uživatelé, od 4.3.2012 došlo ke zpoplatnění tabulek pro výpočet objemu kulatinových výřezů a tabulek pro výpočet objemu kulatinových výřezů on-line.

Ceník:

Tabulky 3.00 (xls) 100,-Kč
Tabulky 3.00 (xlsx) 100,-Kč
Tabulky 4.00 (xls) 100,-Kč
Tabulky 4.00 (xlsx) 100,-Kč
Tabulky 5.00 (xls) 120,-Kč
Tabulky 5.00 (xlsx) 120,-Kč
Tabulky 6.00 (xlsx) 120,-Kč
Tabulky 6.00 (xlsx) 120,-Kč
Tabulky on-line 100,-Kč

Ceny jsou uvedené s DPH 21%

 

Verze 4.00 obsahuje tabulky pro výpočet objemu kulatinových výřezů všech dřevin, číselník pro 500 výřezů, tabulku pro surové kmeny 0 - 5 a sumář.

Verze 5.00 obsahuje tabulky pro výpočet objemu kulatinových výřezů všech dřevin, číselník pro 500 výřezů, tabulku pro surové kmeny 0 - 19 a sumář. Oproti verzi 4.00 je hmotnatost počítána pro každou dřevinu zvlášť.

Verze 6.00 obsahuje tabulky pro výpočet objemu kulatinových výřezů všech dřevin, číselník pro 500 výřezů, tabulku pro surové kmeny 0 - 19 a sumář. Nově přidán sloupec pro zadání kvality.

Verze on-line jsou tabulky pro výpočet objemu kulatinových výřezů s možností uložení na našem webu, znovuotevření rozpracovaného číselníku a vytisknutí.

 

Pokud máte o některou z verzí zájem, vyplňte prosím objednávkový formulář zde.

Po jeho vyplnění a odeslání budete e-mailem vyzváni ke platbě. Jakmile bude platba připsána na náš účet, obdržíte objednanou verzi jako přílohu e-mailu

Komentáře (13)Add Comment
...
napsal vozka, březen 08, 2012
Tak už se na nás chtějí napakovat opravdu všichni...
...
napsal admin, březen 09, 2012
To nemyslíte vážně? Původně jsem chtěl Váš příspěvek smazat, ale raději vysvětlím, proč to zpoplatnění. Web běží od roku 2009, každý rok je třeba platit registraci domény a webhosting. Takže už to dělá pár tisíc. Na tabulky online jsem musel přizvat kodéra, který na tom strávil pěkných pár hodin. Takže zase nějaká tisícovka padla. To vše z vlastní kapsy. Excelovské tabulky dělám sám, momentálně je venku verze 5.00, kterou na některých lesních správách uznávají jako číselníky od hajných. Hodiny, které jsem nad tím strávil už možná můžu počítat ve stovkách. Takže se prosím vyvarujte takových hloupých řečí. Pokud Vám tento web nevyhovuje, tak tady prostě nechoďte. Určitě je spousta podobnách stránek, kde toto vše nabízejí zdarma.
...
napsal vozka, březen 09, 2012
Včera jsem potřeboval kubaturu jednoho výřezu - tabulky v autě,tak jsem to tady vyplodil.Až dnes vidím ceny-tak "i am sorry".Ale neškodilo by nějaký demo,ať vím,jaký tabulky si objednat.
...
napsal Horyna, březen 16, 2012
Souhlas s Adminem, 100Kč není tak moc, ale na druhou stranu se tu chlubíte, že se tabulky používají u LČR??? Chybí Vám v nich kvalita dříví, alespoň ve verzi zdarma.
...
napsal admin, březen 16, 2012
Vůbec se nechlubím. Tabulky byly dělané za účelem spočítání kubatury a vytisknutí pro dřevorubce, aby to odevzdal hajnému. Prostě aby byly jednoduché, přehledné. Nevím jak u Vás, ale u nás nikdo žádnou kvalitu nechce, pouze jestli to byl zlom, souše, vývrat atd.
...
napsal Zdenda.m., březen 19, 2012
Používám tabulky 3.00 a ještě jsem nenarazil na nějaký problém s předáním dřeva. A že, nám to kolikrát kontrolovali. Ulehčí plno práce a nevím proč lidi brečí když maji dát 100,- Kč. Si hold např. odpustíte pět piv a koupíte si tabulky co Vám usnadní dost práce.
...
napsal Horyna, březen 19, 2012
No kontrolujou to pořád, ale kdyby jste četl můj příspěvek pozorně,psal jsem v něm, že 100 Kč není moc.
1. Ale když mistr lesní výroby dostane příjem od dřevorubce, tak tam má i poznamenány souše, zlomy atd.
2. Anebo nemá a MLV to rozdělí jak chce on, nebo jak to revírník zadal.
Není to žádná tragedie přidat tam prázdný sloupec na zapisování kvality dříví. Tabulka je logicky chráněná heslem, sam si to tam nemůžu dát, a napsat to není kam. Nikdo nepotřebuje žádné složité sumáře dle kvality dříví.
...
napsal admin, březen 21, 2012
Zatím jsem každému, kdo žádal o nějakou změnu nebo úpravu, vyhověl. Stačilo napsat email. Ale děkuji Vám za další připomínku ke kvalitě dříví. Třeba se o víkendu vrhnu na novou verzi, kde bude i ta kvalita a tyče.
...
napsal Horyna, červen 07, 2012
Dotaz- umí nové tabulky dřeviny VJ, DBČ ??? Mám smíšené porosty a vykazování více dřevin je verzi 3 je zmatečné. Dále jestli lze označit kvalitu dříví jako souš,zlom, vývrat,lapák ...???
...
napsal admin, červen 08, 2012
VJ ani DBČ neumí. Ani kvalitu. Napište mi ale v e-mailu, co potřebujete a můžu nějakou verzi upravit podle vás.
...
napsal matesles, listopad 09, 2013
Dobrý den před 14 dny jsem vám posílal peníze a dodnes mi nepřišlo nic kde se stala chyba?
...
napsal Horyna, leden 30, 2014
Abych zbytečně nepletl hlavu. nejnovější smlouva u LČR je napsaná tak, že přijímají veškerý MD na borové oddenky, borovici klasicky Bo odd a Bo výřezy. Ti co pracují v okolí měst vědí, že těží různé dřeviny, např. TŘ,JŘ, a podobně. Počítáte s těmito úpravami. Jinak Vám držím palce, za stovku je to za hubičku.
...
napsal hodnetopojede, červenec 11, 2014
Zdravím, u číselníku jde začít kteroukoliv pořadovkou, nebo začíná vždy ...001. Dík za odpověď.

Napiš komentář
Musíš se přihlásit, abys mohl přidat komentář. Zaregistruj se pokud ještě nemáš účet.

busy