Lesní technika Vyvážecí soupravy Entracon Entracon EF60

Entracon EF60

ENTRACON EF 60 je 6t vyvážecí souprava střední kategorie určená na přepravu 2 až 5 metrových výřezů. Těžištěm nasazení jsou probírkové porosty do 40 i nad 40 let, nahodilé těžby a výchovné zásahy.

Tento stroj si patří především nízkým tlakem na půdu, šířkou, ale i provozními náklady a pořizovací cenou mezi lehkou techniku, ale mnoha parametry již „šlape na paty“ velkým vyvážečkám. Mezi lehkými vyvážecími soupravami má 4 nej – největší nosnost, nejdelší hydraulickou ruku, největší kabinu a největší trakční sílu.

Nosnost vyvážečky je 6 t a je na českém trhu jediná v této kategorii. Přiměřeně k tomu byl zvětšen i nákladový prostor. Průřez nákladového prostoru je 2,62 m2. Podobně jako na VS ENTRACON Delaware lze nákladový prostor zvětšit použitím speciálních klanic na biomasu. Nabídka hydraulických ruk je rozšířena o značku Cranab se zdvihovým momentem 45,6 kNm a délce až 8 m. Zákazníci si samozřejmě nohou vybrat z již používaných značek MOHEDA a paralelních ruk MOWI.

Kabina se prostorem vyrovná velkým vyvážečkám. Kromě prostoru nabízí operátorovy také díky oblým sklům velmi dobrý výhled ze stroje a lepší odpružení a odhlučnění. Důmyslně je řešeno i odklápění kabiny, při němž se zvedne a posune stranou a zůstane ve vodorovné poloze. Motor je nyní umístěn před kabinou, což kromě příznivějšího rozložení hmotnosti umožňuje lepší výhled při nakládání.

 

ef60_01ef60_02ef60_03

Video Entracon EF60

 

Komentáře (0)Add Comment

Napiš komentář
Musíš se přihlásit, abys mohl přidat komentář. Zaregistruj se pokud ještě nemáš účet.

busy