Lesní technika Vyvážecí soupravy John Deere John Deere 1510E

John Deere 1510E

Produktivita vyvážecího traktoru John Deere 1510E byla ve srovnání s jeho předchůdcem, John Deere 1410D, podstatně posílena. Jedná se zejména o navýšení užitečné nosnosti stroje, zvýšení výkonu a točivého momentu motoru a usnadňuje tažné síly. Nový řídící systém TimberMatic F09 zjednodušuje jak řízení stroje, tak nastavení specifi ckých parametrů systému pro jednotlivé operátory. Volitelně lze základní parametry stroje nastavit přes displej jednoduššího systému CommandCenterTM. Vyšší rychlosti jízdy přispívající k vyšší produktivitě práce je možné docílit díky preciznímu vyrovnávání polohy kabiny stroje.

Vyvážecí traktor 1510E je poháněn motorem John Deere PowerTech PlusTM se zdvihovým objemem 6,8 litrů vyznačujícím se vysokým točivým momentem už při nižším počtu otáček. S progresivním nástrojem TimberLinkTM určeným ke kontrole a optimalizaci výkonu stroje, zůstanou výkonnost stejně jako provozní náklady pod neustálým dohledem. Systém TimberLinkTM je k dispozici pouze pro stroje John Deere.

Spolehlivost, průjezdnost terénem a tažná síla vyvážecího traktoru 1510E jsou znásobeny zesílenými HD bogie nápravami, které patří ke standardnímu vybavení stroje. Nový hydraulický ventilátor je automaticky nebo manuálně přepínatelný. Ventilátor čistí chladič od prachu a znečištění, což šetří pohonné hmoty a zvyšuje výkon stroje. Kromě toho se díky nižší denní potřebě údržby zvyšuje také disponibilní provozní doba stroje. Účinná předběžná fi ltrace nového vzduchového fi ltru motoru znatelně prodlužuje jeho životnost a intervaly výměny. Centrální systém mazání, který je k dispozici jako volitelné vybavení, ještě zřetelněji snižuje čas denní údržby.

 

Řídící systém CommandCenter/Timbermatic F-09
Dosah hydraulického jeřábu 7,2 m / 8,5 m / 10 m
Zdvihový moment 125 kNm
Motor John Deere 6068
Výkon motoru 145 kW
Nosnost 15000 - 16500 kg
Hmotnost 6/8 kol 16900 / 17900 kg

 

1510e-11510e-21510e-3

Komentáře (0)Add Comment

Napiš komentář
Musíš se přihlásit, abys mohl přidat komentář. Zaregistruj se pokud ještě nemáš účet.

busy