image image image

Tabulky

Tabulky pro výpočet objemu kulatiny online s možností

uložení na webu a vytisknutí

Katalog

Katalog výrobců, prodejců lesní techniky a náhradních dílů, poskytovatelů služeb v lesnictví. Do katalogu se můžete jednoduše přidat a prezentovat Vaší firmu

Diskuze

Jestliže potřebujete s něčím poradit, navštivte naše diskuzní fórum

  • Tabulky
  • Katalog
  • Diskuze

Entracon

Společnost vyrobila první probírkový harvestor ENTRACON Apache v květnu 2007, kde ho následně představila ne švédském veletrhu ELMIE. Od té doby probíhali velice náročné testy jak ve Švédsku, tak i u nás. Harvestory byly nasazovány jak v jehličnatých porostech (SM, BO, MD), ale i v porostech listnatých (DB).

Testování harvestoru ENTRACON Apache ve Švédsku ale i u nás ukázalo, že tento je výkonnostně srovnatelný s jinými stejně velkými již známými značkami v příznivých terénech. Ale jeho pravá síla se ukazuje teprve v terénech náročnějších či dokonce v terénech, o kterých se v minulosti neuvažovalo, že by byly určeny pro harvestorové technologie. Unikátní a ojedinělý osmikolový podvozek (systém byl již vyzkoušen u vyvážecí soupravy ENTRACON Delaware) dává tomuto stroji možnost pracovat jak v daleko tvrdších terénech než jiné stroje, ale i na měkkých či podmáčených podložích. Při zhruba stejné váze harvestorů se váha stroje rozkládá rovnoměrně na osm kol, místo čtyř a tím je jeho tlak na půdu poloviční. Tento tlak je dokonce menší než u prořezávkového harvestoru.

 

 

Filtr na titulek      Počet zobrazených  
Číslo Titulek článku Zobrazení
1 Entracon EH30 13672
2 Entracon Apache 10620

Vzhled stránek

Obrázky v galerii

Bottom Image Bottom Image Bottom Image Bottom Image

Bottom Image Bottom Image Bottom Image Bottom Image