image image image

Tabulky

Tabulky pro výpočet objemu kulatiny online s možností

uložení na webu a vytisknutí

Katalog

Katalog výrobců, prodejců lesní techniky a náhradních dílů, poskytovatelů služeb v lesnictví. Do katalogu se můžete jednoduše přidat a prezentovat Vaší firmu

Diskuze

Jestliže potřebujete s něčím poradit, navštivte naše diskuzní fórum

  • Tabulky
  • Katalog
  • Diskuze

Historie soustřeďování dříví

Již od pravěkých dob byl člověk nucen při svých potřebách přesouvat dřevo z jednoho místa na druhé, ať už šlo o přinesení dřeva na oheň, na výrobu zbraní, nebo v pozdější době k zhotovení jednoduchých příbytků.

Celý článek...

Vimek 606 TT / Vimek 608

Výrobcem stroje je švédská společnost Vimek AB. Společnost se zabývá strojírenskou výrobou od počátku minulého století. Výroba strojů pro lesnictví je nosným programem společnosti  od osmdesátých let dvacátého století. Model 606, se vyrábí od roku 1995 a již bylo vyrobeno přes 530 kusů. V roce 2009 přišel na trh větší model 608.

Celý článek...

Vimek 404 T3 harvestor do prvních probírek

Nejprve technické parametry. Posuďte sami

Šířka - 185cm, rozvor - 190cm, délka - 335cm, úhel zatáčení - 80 stupňů, vnitřní poloměr zatáčení - 200cm.

 

Vimek 404 T3 je třetí generací tohoto obdivuhodného stroje. První prototyp byl představen na výstavě Elmia Baltika v roce 2003. Nejprve se jednalo o universální nosič nářadí. Své uplatnění našel hlavně při výřezu náletu pod elektrovody, kolem silnic. Po uvedení do provozu přišla poptávka po harvestoru na stejném podvozku. Proto v roce 2006  vzniká druhá generace 404.

Celý článek...

Vzhled stránek

Obrázky v galerii

Bottom Image Bottom Image Bottom Image Bottom Image

Bottom Image Bottom Image Bottom Image Bottom Image